KLASICKÁ ŠVÉDSKA MASÁŽ

Patrí k najstarším liečebným metódam. Zvyšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov. Uvoľňuje stuhnutý a boľavý chrbát. Zlepšuje pracovnú a športovú výkonnosť, prináša celkové uvoľnenie organizmu.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ HLAVY

Táto jemná masáž uvoľňuje napätie a odstráni každodenný stres. Pomáha tiež odstraňovať psychickú únavu, nespavosť, depresie, migrény, podporuje rast a kvalitu vlasov.

RELAXAČNÁ AROMATICKÁ MASÁŽ

Pri masáži Vás najprv upúta vôňa oleja, ktorý si sami vyberiete. Vôňa má uvoľňujúci alebo stimulačný účinok na zmysly a duševný stav. Dosiahnete pri nej pocit vnútornej harmónie, prinesie Vám to pravé uvoľnenie a voňavý relax pre telo aj dušu.

ŠPORTOVÁ MASÁŽ

Cieľom športovej masáže je pripraviť organizmus na podanie maximálneho výkonu a tiež urýchliť procesy regenerácie po veľkej námahe. Pred výkonom sa aplikuje dráždivá alebo ukľudňujúca masáž, po výkone relaxačná. Od klasickej masáže sa líši intenzitou a rytmom vykonávaných hmatov.

BANKOVÁ MASÁŽ

Predstavuje mimoriadne jednoduchú a účinnú metódu ošetrovania. Jej účinok ide nielen do hĺbky kože a podkožného tkaniva, ale aj do svalov. Pozitívne pôsobí aj na lymfatický a imunitný systém, prekrvenie končatín a celulitídu.

LYMFODRENÁŽ

Táto jemná masáž naštartuje tok lymfy, úspešne zbavuje telo škodlivých látok z tkanív a aktivuje obranný systém organizmu. Manuálnou lymfodrenážou sa tak predchádza opuchom spôsobeným nedostatočnou činnosťou lymfatického systému, eliminuje sa celulitída a priaznivo sa ovplyvňuje celkový zdravotný stav.

MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMEŇMI

Hlboká, ukľudňujúca, príjemná masáž, pôsobí na dôležitú detoxikáciu, relaxáciu a drenáž časti tela, ktorá je zahrievaná lávovými kameňmi s terapeutickým drenážnym olejom. Znižuje svalovú bolesť, odplavuje splodiny metabolizmu a regeneruje tkanivo. Pred masážou odporúčame telový píling.

DETOXIKAČNÁ MEDOVÁ MASÁŽ

Táto špecifická masáž zbavuje telo toxínov, obnovuje prirodzenú detoxikačnú schopnosť organizmu a spúšťa ozdravné procesy v tele. Med pôsobí ako píling, po masáži je pokožka jemná a hydratovaná. Touto masážou sa aktivuje funkcia vylučovania toxínov cez obličky, črevá a pokožku, čím sa uvoľňujú staré nánosy nežiadúcich látok z tela.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHRBTA

Touto intenzívnou masážou sa vyvolávajú vzdialené účinky reflexne cez nervové spoje. Prejavujú sa zmenou prekrvenia, zlepšenou činnosťou vnútorných orgánov a hlboko uložených tkanív, čím sa dosiahne rýchlejšie prúdenie živín a vyplavenie nežiadúcich látok z organizmu.

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL

Špeciálnymi hmatmi a cieleným tlakom na reflexné body sa aktivujú konkrétne časti tela a naštartuje sa proces samoliečby.