STAROSTLIVOSŤ O TVÁR

RELAXAČNÁ MASÁŽ TVÁRE

Masáž tváre priaznivo pôsobí na jemné nervové zakončenia nachádzajúce sa na tvári, urýchľuje metabolizmus pleti, čím klesá jej únava. Vychutnajte si expresné ošetrenie a oddych.

RELAXAČNO-HYDRATAČNÁ MASÁŽ TVÁRE

Hodinový rituál, počas ktorého sa odstránia odumreté bunky vďaka jemnému pílingu, ktorý pleť zároveň rozžiari. Nasleduje relaxačná masáž, ktorá priaznivo pôsobí na uvoľnenie tváre a vyhladí jemné povrchové vrásky. Výživno-upokojujúca maska obsahuje extrakt z červených rias pre uvoľnenie pleti a SPATM termálnu vodu pre obnovu rovnováhy pleti. Záverečnou bodkou je trojnásobná dávka kyseliny hyalurónovej v podobe krému, ktorý pôsobí nielen na povrchu pokožky, ale preniká aj do jej hĺbky.

STAROSTLIVOSŤ O TELO

PÍLING S TROMI SOĽAMI

Doprajte si dokonalú relaxáciu tonizujúcimi esenciálnymi olejmi. Vaša pokožka bude obnovená, hodvábna a rozžiarená vďaka kombinácii solí z Himalájí, Francúzska a Mŕtveho mora. Dokonale odstráni nečistoty a odumretú pokožku.

ZOŠTÍHĽUJÚCI ZÁBAL 2v1

Spojenie pílingu a zábalu Vás v krátkom ošetrení zahalí do jemnej voňavej citrusovej atmosféry s termo efektom a odvodňujúcim účinkom. Vaša pokožka zostane hladká, pevná a dostatočne tonizovaná. Počas zábalu si užite relaxačnú masáž tváre.

HYDRATAČNO-VÝŽIVNÝ ZÁBAL

Zažite komfortný pocit s Hydratačno - výživným zábalom, ktorý sa aplikuje teplý na pokožku a doprajte svojmu telu únik do čistoty a pohodlia s vôňou podľa vášho výberu. Počas zábalu si užite relaxačnú masáž tváre. Pre vyživenú a perfektne hydratovanú pokožku.

BAHENNÝ TELOVÝ ZÁBAL

Exkluzívne termálne ošetrenie, ktoré pomocou prírodných aktívnych látok revitalizuje organizmus.